O panelu | panel Dialog

Co je to panel Dialog?

Je to spousta lidí z celé České republiky, kteří odpovídají na velké množství výzkumů. Výzkumy máme na nejrůznější témata – zajímá nás třeba to, jestli tleskáte ve stoje současné vládě, jestli berete prášky na spaní, jestli máte doma zvířátko co s vámi spí v posteli nebo jestli jste začali v karanténě běhat. Vidíte? Zajímá nás toho hodně.

Jak to celé funguje?

Registrace

Nejprve projdete registrací – řeknete nám o sobě v kostce to, co potřebujeme znát pro základní zařazení. A pokud budete sdílní, řeknete nám i něco navíc. Jakmile se k nám zaregistrujete, zavolá Vám náš operátor a ověří, že jste to vážně Vy a nevydáváte se třeba za protivnou nahluchlou sousedku s natáčkami a kočkou. Operátorovi také řeknete, jestli chcete dotazníky online, po telefonu, osobně, a nebo třeba skupinové diskuse (vidíte, kolik toho umíme?).

A Pak?

Pak už jen vyplňujete dotazníky a dostáváte za ně odměnu.

Odměnu? Ano, odměnu!

Ale pozor, je to odměna – ne výplata ministerského předsedy. U nás sbíráte fiktivní měnu, tzv. S/Majlíky. Abyste věděli, co vás čeká - 10 S/Majlíků je v převodu 1 koruna. Za výzkum platíme vždycky minimálně 50 S/Majlíků (i kdyby to byla jen jedna otázka), ale máme i takové projekty, kde můžete S/Majlíků dostat 1500. S/Majlíky pak můžete proměnit na peníze, nechat si je vyplatit na účet, a nebo je můžete věnovat na charitu. My se totiž jako rozumná firma charitě nebráníme – a podílíme se hned na třech projektech:

Proč být členem Dialogu?

Ještě váháte, jestli být členem panelu Dialog? Je to úplně jednoduché – názory má každý a každý nám je může sdělit. Chcete i Vy být slyšet? Co když zrovna Váš názor a Váš pohled bude mít vliv na něco zásadního. Netvrdíme, že všechny naše výzkumy a projekty změní svět, ale co kdyby náhodou… tak buďte součástí panelu Dialog.

11 540
registrovaných
respondentů
397 126
vyplěných
dotazníků
634 188
Kč jste přispěli
na charitu